O FIRMIE

Jesteśmy rodzinną firmą ze Szczecina zajmującą się transportem krajowym i międzynarodowym. Firma powstała z pasji oraz wspólnych zainteresowań z dziedziny logistyki. Stawiamy na precyzję punktualność oraz rzetelność w tym czym się zajmujemy. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem i czerpiemy z tego satysfakcję.

W naszej ofercie znajduje się 20 zestawów ciągnik siodłowy plus naczepa typu firana. Oferujemy przewóz odpadów wraz z niezbędnymi pozwoleniami na terenie Polski oraz Europy Zachodniej.

Tire Expert to również sprzedaż nowych opon do aut osobowych, terenowych oraz ciężarowych. W naszej ofercie znajduje się około 15000tys opon uznanych marek, w cenach przystępnych na każdą kieszeń. Realizujemy zamówienia sprawnie i terminowo a kupując u nas jest zawsze gwarancja, że opona jest nowa i nigdy nie używana.

W związku z rozwojem firmy w 2019 roku stworzyliśmy sklep internetowy www.autos-expert.pl, w założeniu ma to być miejsce, w którym każdy znajdzie części do swojego auta a katalog produktów docelowo ma oferować około 300tysięcy pozycji.

części samochodowe szczecin